Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

New Generation u prezidenta

New Generation u prezidentaVytlačiť
 

            
V pondelok 2. mája 2016 sme boli ja, prezidentka New Generation spolu s učiteľom aplikovanej ekonómie Ing. Ladislavom Čajkom pozvaní do Prezidentského paláca v Bratislave. Okrem nás sa tohto stretnutia zúčastnili aj predstavitelia ostaných firiem, ktorým sa podarilo obsadiť prvé tri priečky v jednotlivých kategóriách na Veľtrhu podnikateľských talentov v Bratislave.
Najprv sme sa išli na obed do hotela Crown Plaza, kde sme mali možnosť zoznámiť sa s generálnym riaditeľom Junior Achievement Slovensko, Adamom Šepetkom, a predsedom správnej rady Martinom Surom. JA Slovensko je lídrom v podnikateľskom vzdelávaní mladých ľudí na Slovensku, ale aj vo svete.
Po výdatnom obede sme sa všetci spolu presunuli do Prezidentského paláca, kde nás prijal sám pán prezident Andrej Kiska. Ako prvý mal príhovor pán Sura, ktorý poďakoval prezidentovi za to, že nás vôbec do Paláca prijal, načo Andrej Kiska povedal, že je to pre neho česť privítať najúspešnejších študentov zo Slovenska. Potom sa pán prezident porozprával s každým jedným žiakom o ich firme a produkte. Bola som veľmi potešená tým, že náš produkt Slice sa mu páčil.
Týmto by som sa v mene celej New Generation, JA Comapny chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať za možnosť stretnúť sa s hlavou nášho štátu. Veľmi si to vážime!

text: Katarína Hrušková, 4.B EGT

foto: jasr slovensko

     


 
 

dnes je: 20.7.2019

meniny má: Iľja, Eliáš

podrobný kalendár3228815

20.7.2019
Úvodná stránka