1. Úvod
  2. /
  3. Spravodajstvo
  4. /
  5. Pozvánky
  6. /
  7. Dištriktuálny deň  Západného dištriktu ECAV

Dištriktuálny deň  Západného dištriktu ECAV

Srdečne Vás pozývame na Dištriktuálny deň  ZD ECAV, ktorý sa uskutoční dňa  22. apríla 2023 o 10.00 hod. v Športovej hale v Leviciach.

Téma podujatia: Na čom záleží?!

Program začne spoločnými službami Božími, ktoré budú vysielané v priamom prenose v RTVS 2 , preto je potrebné, aby ste zaujali svoje miesta najneskôr do 9.45 hod.
Káže biskup ZD – Ján Hroboň, v programe nás pozdravia aj biskup VD Peter Mihoč, generálny biskup Ivan Eľko a zástupkyňa z EKM v Nemecku – Judith Königsdörfer .

Paralelne počas sl. Božích bude samostatný program pre deti v Športovej hale. Budete si môcť pozrieť aj výstavy: SEŽ – vyšívaná história ECAV a výstava o prvej farárke ECAV Darine Bancíkovej.

Popoludní sa bude konať program zložený z koncertu hudobného telesa Continental Singers a moderovaného slova o súčasnom živote našich seniorátov ZD s moderátorom Štefanom Chrappom.

Pre účastníkov Dištriktuálneho dňa zabezpečíme občerstvenie a obed. Prosíme Vás, aby ste svoju účasť nahlásili u svojho brata farára alebo sestry farárky do 31. 3. 2023. (Prihlasovanie prebieha kvôli obedom, ale vítaní budú samozrejme aj neprihlásení hostia bez nároku na stravu.) Členovia VMV za jednotlivé senioráty to potom nahlásia na sekretariat@zdecav.sk

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

 

Prílohy:

Plagát

 

Mapa:

Zdieľať na sociálnych sieťach