1. Úvod
  2. /
  3. Spravodajstvo
  4. /
  5. Pozvánky
  6. /
  7. AUTOBUSOVÝ ZÁJAZD ZD ECAV

AUTOBUSOVÝ ZÁJAZD ZD ECAV

Je ešte 10 voľných miest na autobusový zájazd. 

 

 NEMECKÝ EVANJELICKÝ KIRCHENTAG   7. – 11. júna 2023     NORIMBERG

 

Západný dištrikt ECAV organizuje autobusový zájazd na 38. nemecký evanjelický Kirchentag, ktorý sa koná v dňoch 7. – 11. júna 2023 v Norimbergu. Ide o veľké podujatie medzinárodného rozsahu, na ktorom sa zúčastňuje viac ako 100 000 návštevníkov nielen z Nemecka, ale aj z rôznych častí celého sveta.

 

Tohtoročný Kirchentag, ktorého heslom sú slová z Markovho evanjelia 1,15:Teraz je čas.“ ponúka počas piatich dní množstvo podujatí rôzneho charakteru – biblické hodiny, služby Božie, panelové diskusie, workshopy, koncerty, divadelné predstavenia a iné kultúrne podujatia pre všetky vekové kategórie. Prihlásiť sa môžu všetci členovia cirkevných zborov ECAV v Západnom dištrikte. Účastníci mladší ako 18 rokov sa môžu zúčastniť iba s doprovodom dospelých, ktorí za nich zodpovedajú.

 

Ubytovanie:

1/Kirchentag tento rok ponúka len ubytovanie v školách – v triedach alebo telocvičniach na dlážke (spací vak, karimatku a jedálenské potreby vrátane hrnčeka si treba priniesť so sebou). Ubytovanie je možné od stredy do nedele. Súčasťou ubytovania sú raňajky, ostatnú stravu si účastníci zabezpečujú sami.

 

2/Kirchentag tento rok nezabezpečuje ubytovanie v rodinách. Ubytovanie na priváte si každý účastník musí zabezpečiť sám cez platformu: 

Private Quartiere für den Kirchentag 2023 in Nürnberg. Angebote & Gesuche:  https://unterkunft-kirchentag.de/

alebo: https://www.couchsurfing.com/places/europe/germany/nuremberg


Miesto a čas odchodu:

6.6. 2023 – predbežne 22:00 hod. – Zvolen, parkovisko pred hotelom Poľana

Miesto a čas príchodu:

12. 6. 2023 – predbežne v skorých ranných hodinách. – Zvolen, parkovisko hotel Poľana

 

Prihlásení účastníci budú včas informovaní o presných časoch a termínoch odchodu.

 

Účastnícky poplatok 50€/80€ zahŕňa vstupenku na Kirchentag, ubytovanie na 4 noci s raňajkami/spoločné ubytovanie v škole/, voľný lístok na mestskú dopravu, prehľad programov, spevník a dopravu autobusom do SRN a späť. Obedy a večere v cene nie sú zahrnuté a sú hradené účastníkmi.

 

Každý účastník musí mať pri sebe platný cestovný doklad (občiansky preukaz alebo pas) a Európsky zdravotný preukaz. Cestovné poistenie si hradí každý účastník individuálne.

Poradie prihlásených účastníkov sa bude určovať podľa dňa zaregistrovanej prihlášky a zaplateného účastníckeho poplatku na BÚ ZD ECAV.

 

Účastnícky poplatok 50€/80€ na osobu je potrebné uhradiť na BÚ ZD ECAV:     IBAN SK06 5600 0000 0097 0005 1002  VS  379001. Do správy pre prijímateľa uveďte Vaše meno a priezvisko, (ak platíte za viac osôb uveďte počet osôb príp. ich mená).

Prihlásiť sa môžete vyplnením online formulára – https://forms.gle/78RV2ckTspuzV7rY7

alebo vyplnenú prihlášku: AUTOBUSOVÝ ZÁJAZD ZD ECAV 2023  a doklad o zaplatení pošlite najneskôr do 21.4.2023 na adresu: BÚ ZD ECAV, Námestie SNP 5, 960 66 Zvolen.

Pre bližšie informácie môžete kontaktovať Mgr. Andreu Valentovú, predsedníčku VM ZD ECAV – e- mail: valentova.andrea@gmail.com, telefonický kontakt: 0911 100 555.

Viac informácií týkajúcich sa Kirchentagu nájdete aj na webovej stránke www.kirchentag.de .

Zdieľať na sociálnych sieťach